Комплет памучен глушец и топка

290,00 ден

Издржлива памучна играчка дизајнирана на тврда површина која и овозможува на мачката забава и игра.

  • Памучна и отпорна на ноктите на мачките

19 на залиха

Шифра: IGC726 Категорија: