Месни стапчиња за маче – богати со лосос

230,00 ден 155,00 ден
-33%

Месни стапчиња за маче – богати со лосос

Награда за мачки CRANCY FRESH STICK е вкусна и хранлива закуска. Направен со свежо месо и богат со протеини е совршена награда за вашата мачка.

Достапни се 3 вкусови: пилешко, лосос и телешко месо.

Pet Shop Mona локација / контакт: https://mona.mk/contact/

Месни стапчиња за маче – богати со лосос

22 на залиха