Mokra hrana za macki Leonardo cat – Bafalo 85gr

145,00 ден

Пауч влажна храна за мачки Leonardo cat – Бавало и боровинки 85гр

Нашето ветување за квалитет

  • Месни производи исклучиво од животни погодни за човечка исхрана
  • Извонреден вкус и дигестивна толеранција
  • Гарантирани најдобри состојки
  • Со екстра свежо месо
  • Произведено во Германија

Производите на Leonardo Cat се без

  • Протеин од соја
  • Вештачки бои, ароми и конзерванси

Одлични рецепти во практични поединечни порции. Сочно месо засилено со фини состојки и нежно варено во кесички Маслото од лосос обезбедува полинезаситени масни киселини

Повеќе инфо:https://www.leonardo-catfood.com/detail/cff40104d01748aaa803ccfd6f5357a3

25 на залиха

Категории: ,