стерилизирани мачки Храна Bewi Cat со живина

590,00 ден2.750,00 ден
-7%

Оваа храна многу ја сакаат и уживаат сите мачки, дури и најпребирливите. Ова се должи на високата содржина на месо. Погодна за стерилизирани мачки

  • високо квалитетна храна за мачки од сите раси
  • богата со месо од живина, хидролизиран црн дроб од живина, калциум, Витамин А, Д3, Е,
  • за стерилизирани мачки
  • co ТАУРИН

ТАУРИН – богат со есенцијални амино киселина за зајакнување на видот
ph Control – Помага за Оптимална pH вредноста на урината

  • Не содржи ГМО ( генетски модифицирани организми )
  • Не содржи вештачки бои, без конзерванси, без соја протеини

Произведена во Германија според строгите стандарди за квалитет

Повеќе инфо  https://www.bewi-cat.de/en/node/4

Pet Shop Mona локација / контакт: https://mona.mk/contact/

Bewi Cat 1кг (мерена)
590,00 ден
Bewi Cat 5 кг (мала вреќа)
2.750,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категории: ,