Поводник за куче коскa

550,00 ден650,00 ден

Поводник за куче коскa, се меки, издржливи каишки ви даваат целосна контрола за време на прошетките. Издржлив, удобен и стилски поводник со дезен на коски,  карактеристичен за целата истоимена линија. Идеално да се комбинира со oколувратник или градник од истата линија

  • кога квалитетот и дизајнот се споени
  • опремен со практична метална кука
  • удобност – цврстина
  • со мека завршница

Достапно во 2 бои и 2 ширини.

S – ширини 1 cm – Долж. 120 cm (pink or light blue) 550 den

L – ширини 1,9 cm|Долж. 120 cm (pink or light blue) 650

Повеќе инфо: https://www.recordit.com/en/leashes/1573-3140-nylon-leash-ossicini-line#/83-colour-light_blue/590-size-l_19_cmlength_120_cm

S – 1 cm – 120 cm rozevo
550,00 ден
S - 1 cm – 120 cm svetlo sino
550,00 ден
L – 2 cm – 120 cm svetlo sino
650,00 ден
L – 2 cm – 120 cm rozevo
650,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категорија: