Прекривка (подлога) за багажник

4.400,00 ден

Универзална прекривка за багажник, која е водоотпорна и штити од влакна или нечистотија.

Уживајте во забавниот излет со вашето куче со удобниата прекривка за багажник на автомобилот duvoplus. Оваа водоотпорна, отпорна на кинење заштитна обвивка ќе го заштити багажникот на вашиот автомобил од влакна, гребнатини и дамки. Прекривката е обложено за дополнителна удобност на вашето куче.

  • Оксфордска ткаенина
  • Заштитува од гребнатини, нечистотија и дамки
  • Мека обложена
  • Со анти-лизгачки слој
  • Со најлонски јамки за прикачување
  • Лесно за чистење и одржување- само избриши со мокра крпа!
  • Може да се склопи и спакува ако не го користите.

Супер премиум ткаенина,  Димензии 147x120cm

Повеќе инфо: https://www.laroygroup.com/en/products/detail/11900/comfy-car-trunk-cover-black

Шифра: 11900 Прекривка за багажник Категории: ,