Сад за миленичиња Инокс

480,00 ден

Сад за миленичиња Инокс, oвој сад за хранење од нерѓосувачки челик (инокс) има рамна нелизгачка основа која обезбедува садот да остане цврсто на место додека вашето домашно милениче јаде. Ова им овозможува на мачките и кучињата да јадат удобно без да го превртуваат садот.

Спецификации

  • изработен од инокс (нерѓосувачки челик)
  • фиксна положба за хранење
  • подлога што не се лизга
  • се миење машина за садови
  • за кучиња и мачки

достапни во различни бои

240ml – Ø11,1cm

Повеќе инфо: https://www.laroygroup.com/en/products/detail/161208/feeding-bowl-matte-fix-yellow

Pet Shop Mona локација / контакт: https://mona.mk/contact/

Категорија: