Сад за побавно јадење

750,00 ден

Сад за побавно јадење:  Duvoplus Slowfeed моделот е стилски сад за хранење против голтаат. Пречките во средината го принудуваат вашето куче да јаде побавно. Садот лесно се чисти и може да се мие во машина за садови.

  • Уникатен тањир за кучиња кои ја голтаат храната,  без да ја џвакаат
  • Успорува време на јадење – помага во дигестивни проблеми.
  • Цврст сад за високо квалитетен матријал
  • безбедно да се користи во машина за миење садови

Димензија:  450ml – Ø13cm

Повеќе инфо: https://www.laroygroup.com/en/products/detail/11479.000/feeding-bowl-melamine-glossy-no-gobble-black-white

Сад за побавно јадење:

20 на залиха

Шифра: 11479 Категорија: