Сад од нерѓосувачки челик со гумен раб 155ml

290,00 ден

Садот за хранење duvoplus inox е направен од инокс и затоа е отпорен на ‘рѓа. Садот може да се користи за храна или вода. Материјалот е отпорен на топлина и студ и затоа е совршено погоден за употреба надвор. Садот има цврста основа поради гуменото дно и е отпорен на машина за миење садови.

  • за маче и куче
  • нерѓосувачки челик
  • анти-лизгачки гумен раб
  • се мие во машина за садови.
  • погоден за внатрешна и надворешна употреба

Димензија: 155ml – XS – Ø16cm

Повеќе инфо: https://www.duvoplus.com/en/products/feeding-bowl-classic-fix