Свежи стапчиња – богати со лосос

240,00 ден 155,00 ден
-35%

Дополнителна храна за мачки CRANCY FRESH STICK е вкусна и хранлива закуска. Направен со свежо месо и богат со протеини е совршена награда за вашата мачка.

Достапни се 3 вкусови: пилешко, лосос и телешко месо.

25 на залиха