Стапчиња за џвакање, говедска кожа

280,00 ден 190,00 ден
-32%

Стапчиња за џвакање за нега на забите, разновидни бои

  • 25 парчиња од 12,5 см
  • Направено од мелена говедска кожа
  • Без вештачки засилувачи на вкус
  • За сите кучиња

Овие вкусни, обилни кифлички за џвакање за сите кучиња се идеални како здрава ужина помеѓу оброците – за зајакнување на забите на кучето и за нега на забите.

Произведено во Германија

Повеќе инфо: https://shop.vitakraft.de/kaurollen-farbig-sortiert.html

22 на залиха

Категорија: