Сув шампон глодари и зајче

580,00 ден

Сув шампон глодари и зајче,  лосион за чистење со Алое и мед за глодари и зајаци. Без парабен, силициум. Нежно ја чисти, благодарение на неговото смирувачко дејство, ја негувајќи ја длаката од корен.

  • Био природен производ со Алое и мед
  • смирувачко дејство

нанесете на сув слој и тријте со чистa крпа и истурете го домашното милениче (без вода)

Пакување:  250 мл (Сув шампон глодари и зајче)

Земја на потекло: Италија

Повеќе инфо: https://www.recordit.com/en/antiparasitics-shampoo/893-bio-cleansing-lotion-aloe-and-honey-for-rodents-and-rabbits-8011391766903

Pet Shop Mona локација / контакт: https://mona.mk/contact/

20 на залиха

Категории: ,