Храна за хрчак микс семиња Menu Vita (1кг)

280,00 ден

Храна за хрчак е со вредно жито, висококвалитетни семиња, вкусен зеленчук и јаткасти плодови за здрава сеопфатна понуда за хрчаци. Збогатен со VITA® HERBS, внимателно одбран состав од вредни билки како што се мајчина душица и нане, како и цветови од хибискус и камилица кои можат да ја поддржат благосостојбата.

За витален живот на хрчак!

  • За хрчаци
  • Мешавина со вредни житарки, семиња, зеленчук и јаткасти плодови
  • VITA® HERBS – избрани билки
  • Есенцијални витамини, минерали и елементи во трагови
  • Формула без конзерванси, шеќер, и вештачки ароми
  • Природни суровини со висок квалитет

Произведено во Германија

+ Есенцијални витамини, минерали и елементи во трагови:

+ Протеини: Јаткастите плодови богати со протеини

+ Стоп за мирис: Природните минерали и растителните екстракти обезбедуваат подобар воздух во домот на глодарите. Непријатните мириси се врзуваат на природен начин и се намалува нивното формирање.

20 на залиха

Шифра: 25584 Категорија: