Шампон за мали кученца – puppy (junior)

400,00 ден

Шампон за мали кученца – puppy (junior) Vitakraft  250мл

  • Формулиран врз основа на вода од роза.
  • Внимателно дизајниран за кученца, со мирис на ванила.
  • нежно ја чистат кожата и влакната
  • Деликатната формула го храни епидермисот, дава волумен и сјај на крзното.
  • формулиран за кученца со нежна кожа

Погоден за кученца од сите раси.

Произведува: Vitakraft – Германија

Pet Shop Mona локација / контакт: https://mona.mk/contact/