Шампон и регенератор за кучиња 2-во-1 со папаја

450,00 ден

Шампон и регенератор за кучиња 2-во-1 со папаја

Овој шампон за кучиња 2-во-1 од duvoplus е уникатен благодарение на формулата со шампон и регенератор во едно шише. Шампонот нежно чисти, економичен е за употреба, не го суши крзното и дава дополнителен волумен, еластичност и свиленкаст сјај.

Шампонот ги содржи сите потребни природни екстракти и е погоден за сите раси на кучиња, а исто така е без парабен. Екстрактот од папаја дава прекрасен свеж мирис.

  • со папаја
  • за чисто, здраво и сјаено крзно
  • без парабен, неутрална ph вредност
  • со природни екстракти
  • шампон и регенератор во едно за кучиња

Pet Shop Mona локација / контакт: https://mona.mk/contact/

Шампон и регенератор за кучиња 2-во-1 со папаја

24 на залиха