Шампон puppy за мали кучиња до 1 год. камилица

350,00 ден

Шампон puppy за мали кучиња до 1 година:

  • Благ шампон специјално погоден за потребите на кученцата
  • природни екстракти
  • идеален за кученца со нормална до чувствителна кожа 
  • за чисто, здраво и сјаено крзно
  • без парабен, неутрална pH вредност
  • мирис на камилица

Шампонот за кутриња од duvoplus е идеален за кученца со нормална до чувствителна кожа благодарение на неговиот многу благ состав.

Овој шампон е погоден за специфичните потреби на кученцата и ги содржи сите природни екстракти потребни за чисто, здраво и сјајно крзно. Шампонот е погоден за сите раси на кучиња.

Повеќе инфо: https://www.laroygroup.com/en/products/detail/12852.000/shampoo-puppy

Pet Shop Mona локација / контакт: https://mona.mk/contact/

18 на залиха