Шампон релакс

520,00 ден 350,00 ден
-33%

Шампон  релаксирачки за кучиња со лаванда

  • Релаксирачки шампон со благотворно дејство за кучиња
  • вкусен мирис на лаванда
  • за чист, здрав и сјаено крзно
  • без парабен, неутрална pH вредност
  • со природни екстракти за сите раси на кучиња

Релаксирачкиот шампон со лаванда од duvoplus е специјално направен за возрасни кучиња. Овој шампон со смирувачки својства ги содржи сите природни екстракти потребни за чист, здрав и сјаен слој. Шампонот е погоден за сите раси на кучиња и исто така е без парабен. Екстрактот од лаванда дава прекрасен свеж мирис.

Повеќе инфо: https://www.duvoplus.com/en/12851?f%5B0%5D=animals%3A19&f%5B1%5D=product%3A460

20 на залиха