Шише за вода outdoors 400 мл

1.220,00 ден

Дали уживате на отворено во прошеткитe со вашето куче? Шишето за вода “one touch” e токму за Вас, практично и лесно за носење – да се задоволи жеда за вашето куче.

  • шише за вода со еден допир
  • направен од тврда и квалитетна пластика
  • Димензија 400 мл – Ø 5,5 х 27,5 cm

Производител: Imac – Italy

Повеќе инфо: https://www2.imac.it/catalogo/it/cani/mangiare-e-bere-per-cani/one-touch-water-bottle/

Нема на залиха

Нема на залиха