Глувче за маче speedy mouse

530,00 ден 430,00 ден
-19%

Глувче за маче speedy mouse: Глувчето Speedy Mouse е многу забава за вашaтa мачки! бркајќи го ова преслатко мало глувче низ куќата. Цврстата конструкција и мекиот, меки дизајн ја прават оваа совршена играчка за истакнување на ловечките инстинкти на вашето домашно милениче. Едноставно навивајте го и пуштете го!

  • Цврста конструкција и меки дизајн
  • Испратете ја вашата мачка на лов!

Глувче за маче speedy mouse: играчка за маче

20 на залиха

Шифра: imac speedy mouse Категорија: