Четка за кучиња и мачиња 2 во 1

500,00 ден

Четка за кучиња и мачиња 2 во 1:  Двојна мазна четка за негување кучиња и мачки. Со дрвена рачка, од една страна е обезбедена со влакна, од друга со мали тенки метални забци. Совршено за отплеткување на различни типови влакна.

  • 2 во 1 четка / чешел

Повеќе инфо: https://www.recordpets.com/en/cardatori/628-double-slicker-brush-8011391568606?fast_search=fs#hos-description-product

Pet Shop Mona локација / контакт: https://mona.mk/contact/

10 на залиха