Hrana za kucinja Belcando Говедско grain free

610,00 ден6.999,00 ден
-23%

Супер премиум храна за возрасни кучиња , произведена без житарки. Belcando Beef grain free

Нашиот квалитет гарантира:

  • Загарантирано од најдобрите состојки
  • Најдобро ниво на вкус и толеранција
  • Со екстра свежо месо од мускул
  • Произведено во Германија

Нашите производи се направени без:

  • не содржи Соја протеини, вештачки бои, ароми и конзерванси
  • не содржи Пченица
  • Не содржат ГМО ( генетски модифицирани организми)

Белкандо адулт Говедско ГФ ( без-житарки) е идеална храна за кучиња кои се нетолерантни на глутен и на житарки, исто така преферираат и алтернатива за пилешко месо.

Рецептот кој е направен врз база на холистички принцип житарките се заменети со високо квалитетниот амарант кој има значително повисоки нивоа на важни хранливи материи (протеини, есенцијални амино киселини лизин, незаситени масни киселини, минерали, елементи во трагови)

Повеќе инфо: https://www.belcando.com/detail/a43e1d90370c46049a5e9061241bdf96

Pet Shop Mona локација / контакт: https://mona.mk/contact/

Belcando 12.5кг (вреќа)
6.999,00 ден
Belcando 4кг (вреќа)
3.200,00 ден
Belcando 1кг (мерена)
610,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категории: ,