Месни стапчиња за куче Crancy – богати со лосос

180,00 ден

Месни стапчиња за куче:  Crancy Свежи стапчиња – богати со лосос

Дополнителна храна за кучиња CRANCY FRESH STICK е вкусна и хранлива закуска.

Направен со: свежо месо и богат со протеини е совршена награда за вашето куче.

Достапни се 3 вкусови: пилешко, говедско и лосос.

Pet Shop Mona локација / контакт: https://mona.mk/contact/

25 на залиха