Храна за куче мало Јуниор Belcando Puppy dog

8.950,00 ден 7.500,00 ден
-16%

Супер премиум храна за кутриња од сите раси до 4-от месец, како и за млади кучиња од мали раси до крајот од периодот на растот до 12 месеци.

Произведена во Германија според највисоките стандарди за квалитет

-Кога сувата храна ќе се прелие со топла вода се создава вкусен прелив, го поттикнува кутрето да почне да внесува сува храна и одбивањето од кучката е полесно, а исто така е добредојден како ужина после периодот на привикнување.

Не содржи:

  • ГМО ( генетски модифицирани организми),
  • вештачки бои, конзерванси и соја протеини

Гарантирано – Произведено без:

  • Пченица и останати житарици кои содржат глутен, Млечни производи
  • Произведена без тестирања врз животни

https://www.belcando.com/detail/51b7b6771b78428b8db18fa61fef22bd

4 на залиха

Категории: ,