Храна за куче Комплетна Bewi Dog Basic

350,00 ден3.990,00 ден
-18%

Високо квалитетна Германска храна за возрасни кучиња со нормалнo ниво на активност.

Бенифиции од производот:

  • Односот на животински протеини од вкупната количина на протеини е 70%
  • Промовира здрава кожа и крзно со пивски квасец и лецитин
  • Mannan олигосахариди (MOS) од клеточните ѕидови на пивски квасец промовира здраво варење и помагаат да се подобри имунитетот
  • Лесно сварлива благодарение на високата содржина на живина

Гарантирано:

  • Произведено без пченица, без соја
  • Не содржи вештачки бои, ароми и конзерванси.
  • Со природни анти-оксиданси

Повеќе инфо: https://www.bewi-dog.de/en/basic

BEWI 1 кг. (мерена)
350,00 ден
BEWI 12,5 кг (вреќа)
3.990,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категории: ,