Храна за куче Лосос Byrba fresh Salmon

330,00 ден990,00 ден
-18%

Комплетна храна за кучиња од големи и средни раси со свеж лосос

  • Со мин. 12% риба
  • Со мин. 6% свеж лосос
  • Со цели ленени семиња
  • Хипоалергена храна
  • Без Бои

Комплетна храна за кучиња од големи и средни раси со свеж лосос, збогатена со цело ленено семе и ориз кои го одржуваат дигестивниот тракт. Само внимателно одбрани сурови состојки и свеж лосос се вклучени во овој нов рецепт, идеален за средни и големи кучиња кои бараат комплетна и урамнотежена исхрана со рибини протеини.

Byrba Fresh со свеж лосос е збогатен со 2% хидролизирани протеини од лосос, хранлива материја која има хипоалергени својства. Благодарение на неговиот рецепт, кој исто така е дополнет со ленено семе (омега 3), Byrba Fresh со свеж лосос промовира врвна физичка форма за вашето куче.

Повеќе инфо:  https://www.giuntinipet.com/prodotti/byrba-fresh/cane/byrba-fresh-medium-maxi-salmone/

Giuntini 1кг (мерена)
330,00 ден
Giuntini 3кг (мала вреќа)
990,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категории: ,