Храна за куче средна раса Byrba fresh Medium dog

340,00 ден3.840,00 ден
-32%

Byrba Fresh – Medium / Комплетна храна за возрасни кучиња со среден раст.

  • со свежо пилешко и мисирка
  • со зелен грашок
  • без Бои
  • со Омега 3
  • добар дигестивен систем

Внимателно одбрани сурови состојки и свежо пилешкото и мисиркиното месо се вклучени во новата Byrba Fresh Medium формула, за комплетна и избалансирана храна збогатена со цело ленено семе, природен извор на омега 3, кое е одлично за дигестивниот тракт, кожата и крзното. Благодарение на балансираниот состав на влакна, Byrba Fresh Medium промовира правилно варење за вашето куче.

https://www.giuntinipet.it/prodotti/byrba-fresh/cane/byrba-fresh-medium/

 

Giuntini 12кг (голема вреќа)
3.840,00 ден
Giuntini 1кг (мерена)
340,00 ден
Giuntini 3кг (мала вреќа)
990,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категории: ,