Leonardo црн дроб 200g

180,00 ден

Германска Супер премиум влажна храна, Leonardo користи само свежи месни производи. Благодарение на високата биолошка вредност на овие производи, на вашата мачка ќе и треба релативно мала количина за да ги задоволи нејзините дневни потреби за исхрана.

  • месни производи исклучиво од животни погодни за човечка исхрана
  • извонреден вкус и дигестивна толеранција
  • со екстра свежо месо
  • без вештачки бои, ароми и конзерванси
  • без протеин од соја

Произведено во Германија

Повеќе инфо:https://www.leonardo-catfood.com/leonardo-rich-in-liver

50 на залиха

Шифра: Leonardo cat liver 200g Категорија: