Hrana za malo mace Leonardo Kitten

780,00 ден5.550,00 ден
-13%

Сува храана за мачиња до една година.

Leonardo Kitten е особено лесно сварливо бидејќи содржи повеќе свежа живина, како и чиа семе за регулирање на цревата. Во првите неколку месеци од животот на мачето, доброто варење е особено важно за благосостојбата.

нашето ветување за квалитет

  • Месни производи исклучиво од животни погодни за човечка исхрана
  • лесно свалива, крокети со совршена големина
  • го зајакнува одбрануваниот систем на телото

направени без

  • Протеин од соја
  • Вештачки бои, ароми и конзерванси

Произведено во Германија

Имунолошкиот систем кај младите мачиња сè уште не е целосно развиен. Leonardo  Kitten содржи ProVital, комбинација на активни состојки од природни екстракти од квасец, за поддршка и зајакнување на имунолошката функција.

Повеќе инфо: https://www.leonardo-catfood.com/detail/65b88298209e4035b0f38f081d577aa6

Leonardo cat 1кг (мерена)
780,00 ден
Leonardo cat 7.5кг (вреќа)
5.550,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категорија: