Мокра храна за мачки Кеке cat Патка и Пилешко 400 гр

125,00 ден 95,00 ден
-24%

Мачките сакаат месо – така што вашата мачка ќе биде воодушевена од Keke производите! Свежите, месни состојки во оваа влажна храна која обезбедува урамнотежена, вкусна, здрава исхрана специјално прилагодена на вашето маче.

Комплетна храна за возрасни мачки.

  • со свежо месо
  • на пареа
  • без бои и без конзерванси
  • висококвалитетни суровини
  • достапна во 4 вкуса

—Произведено во Италија—

Keke Fresh е производ на база на месо за одржување на мачки од која било раса. Специјалната формулација на производот, во комбинација со употребата на висококвалитетни суровини, гарантира привлечност способна да ги задоволи дури и најпребирливите мачки.

16 на залиха

Категорија: