храна за мачка Комплетна 32/16 Leonardo cat Complete

780,00 ден5.600,00 ден
-12%

Leonardo Complete 32/16-Комплетна, вкусна храна за возрасни мачки со умерена енергетска содржина (16% масти) за мачки кои не се многу активни. Збогатена со ленено семе кое содржи омега-3 и лецитин и помагаат да се одржи здрава кожа и убаво и сјајно крзно. Дополнително има и таурин – амино киселина потребна за подобар вид кај мачките.

нашето ветување за квалитет

  • Месни производи исклучиво од животни погодни за човечка исхрана
  • лесно свалива
  • природен додаток против стареење за кардиоваскуларна фитнес и виталност

направени без

  • Протеин од соја
  • Вештачки бои, ароми и конзерванси

Произведено во Германија, класа: супер премиум храна

Повеќе инфо: https://www.leonardo-catfood.com/leonardo-adult-complete-32-16

Leonardo cat 1кг (мерена)
780,00 ден
Leonardo cat 7.5кг (вреќа)
5.600,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категории: ,