Парфем за куче Duvo+ Play

640,00 ден 450,00 ден
-30%

Парфем за куче Duvo+ Play e специјално формулиран за домашни миленици

  • Мирис на лимета/зелен лимон
  • Лесен, свеж мирис
  • Долготрајно
  • 100мл

Pet Shop Mona локација / контакт: https://mona.mk/contact/

20 на залиха

Шифра: 1511182-1 Категорија: