Тоалетни кеси Лаванда extra strong

195,00 ден

Овие екстра дебели миризливи кеси со мирис на лаванда значат дека можете да исчистите зад вашето куче безбедно.

  • Тоалетни ќеси кои се подебели, сет од 4 ролни со по 15 кесички.

Повеќе инфо: https://www.laroygroup.com/en/products/detail/12491.000/poo-bags-spice-lavender-purple

20 на залиха