Парфем за куче Duvo+ Love

670,00 ден 450,00 ден
-33%

Парфем за куче Duvo+ Парфем Love e специјално формулиран за домашни миленици

  • Цветен мирис
  • Долготрајно
  • 100мл

Парфем за куче Duvo+ Love

Pet Shop Mona локација / контакт: https://mona.mk/contact/

18 на залиха

Шифра: 1511182 Категорија: