Purina zakuska za macka Felix Party Mix Original

79,00 ден

Сигурни сме дека вашата мачка ќе ги сака овие вкусни задоволства кои се совршени во секое време од денот.

Карактеристики

  • со вкус на пилешко, црн дроб и мисирка.
  • сосема вкусни задоволства за вашата мачка!
  • секоја кесичка felix party mix содржи протеини, витамини и омега 6 масни киселини кои и помагаат на вашата мачка да живее здрав и среќен живот и не содржи додадени вештачки бои.

60 гр

Категорија: