Регенератор за куче и маче Vitakraft – маслиново масло

520,00 ден 390,00 ден
-25%

Регенераторот од маслиново масло за куче или маче, има антистатички, антисептички и заштитни својства на влакното на вашето домашно милениче.

Содржи маслиново масло за навлажнувачки и омекнувачки својство.  Регенераторот го олеснува чешлањето и општата нега на влакното, и оставајќи пријатен мирис на бадем.  Ја почитува природната pH вредност на кожата.

  • професионална линија
  • со маслиново масло и бадем
  • го олеснува чешлањето
  • неутрална pH вредност

Треба да се користи после миење со шампон.