Шампон за кучиња – сјај и мекост (brilliant & soft)

430,00 ден 280,00 ден
-35%

Шампон за кучиња – сјај и мекост (brilliant & soft)

Шампонот за кучиња Duvo+ со убав мирис на кокос е преполн со хранливи елементи. Тоа ќе му даде на вашето куче дополнителна сјајна и здрава длака. Хранливите елементи ги обновуваат природните масла.

Спецификација

  • мирис на кокос
  • меко, сјајно крзно
  • негување шампон
  • 0 % содржина на парабен
  • погоден за сите раси на кучиња

Големина: 250ml

Повеќе инфо: https://www.laroygroup.com/en/products/detail/419007/shampoo-brilliant-soft

20 на залиха

Шифра: 419007 shampoo brilliant & soft Категорија: