Sampon za kucinja so badem i maslinovo maslo

390,00 ден

Шампон за кучиња за долго влакно со маслиново масло и бадем, обезбедува длабинско чистење благодарение на активната состојка на неговата формула.  Ја чисти длаката од корен, со пријатна арома, почитувајќи ја природната pH вредност на кожата на вашето куче.

Специјално формулиран шампон, содржи хидратантни и регенерирачки својства за влакното и крзното кај кучињата.

  • професионална линија
  • дава волумен на влакното
  • со маслиново масло и бадем
  • без парабен и силикон

Исто така, содржи хидратантни и регенерирачки својства, има хранливо дејство кое ја зајакнува и дава волумен на влакното