Тоалет Con Amore

1.920,00 ден 1.600,00 ден
-17%

Con Amore е отворен тоалет за мачки која комбинира модерен дизајн и  практичност. Сосема голем да ги задоволи нашите пријатели мачки во нивната секојдневна хигиена. Облогот спречува излевање, може да се отстрани за лесно да се исчисти фиоката.

  • квалитетна пластика
  • модерен дизајн со мачки и срца
  • спречува излевање на песок

димензии:  51 x 39 x 19 cm.

Повеќе инфо: https://www.recordit.com/en/bacinelle-per-lettiera/256-con-amore-cat-litter-box-5412087011643

3 на залиха

Шифра: 1038.0 Категорија: