Храна за чинчила со Луцерка пелети (1кг) Vitakraft

280,00 ден

Храна за чинчила со Луцерка пелети Vitakraft направени од состојки од чисто растителна основа како што е луцерката богата со сурови влакна се идеална основа за здрава исхрана на чинчилите. Тие се збогатени со есенцијални витамини и минерали, суровите влакна исто така поддржуваат оптимално варење и здрава абразија на забите.

  • со луцерка
  • оптимално сварлива
  • со витамини и минерали
  • без додаден шеќер и бои
  • без додавање на вештачки вкусови и конзерванси

Произведено во Германија

Пакување од 1кг</p>

Pet Shop Mo

na локација / контакт: https://mona.mk/contact/

20 на залиха

Шифра: 25076 Категорија: