Vlazna hrana za macki Italian Way Salmon-Лосос

120,00 ден

Italian Way Salmon – Лосос е храна формулирана за најдобро да ги задоволи потребите на стерилизираните мачки. Свежиот лосос и специјално додадените домати и рузмарин природно придонесуваат за омега 3 и омега 6 масните киселини со антиоксидантна функција.

Неговата формула без глутен и богат состав на органски суровини со висока вредност го прават вкусен и хранлив дури и за најпредизвикувачките животни.

  • Свеж лосос
  • со омега 3 и омега 6 за сјајно и квалитетно крзно
  • Без глутен, без бои и ароми
  • Погодна за стерилизираните мачки
  • Пакување 80гр

Супер премиум квалитет направено од Италија

Повеќе инфо: https://www.italianwaypet.it/en/cat/wet/salmon-adult/

Нема на залиха

Нема на залиха

Категорија: