закуска за мало куче Treaties dog – лосос

280,00 ден

Treaties Minis се особено мали и се идеални како ужина за мали кучиња. Содржат лосос,  природните омега-3 масни киселини, за сјајна и здрава длака. Treaties не само што е здрава ужинка  туку се неодоливо вкусни и сочни.

  • со фин лосос, природен извор на омега 3 (за длака и крзно)
  • идеалени за мали кучиња
  • без додаден шеќер
  • без додадено жито, без додадена соја

Производ на Vitakraft-Германија

Шифра: dog treats salmon Omega 3 Категорија: