Белкандо Јуниор Без-Житарки (grain-free)

500,00 ден7.500,00 ден

Супер премиум Германска храна наменета за млади кучиња кои се чуствителни на житарки

Направена од високо квалитетни состојки, свежо месо од живина, амарант, Чиа семе, пивски квасец, Крил ракови, брашно од грашок, Рогач. Протеини 26%, масти 15%

Произведена во Германија според високите стандарди за квалитет

  • Не содржи вештачки бои, ароми, ниту соја протеини
  • Не содржи ГМО ( генетски модифицирани организми)
  • Загарантирано од најдобрите состојки
  • Најдобро ниво на вкус и толеранција
  • со екстра свежо месо од мускул

**Нашите производи се направени без:

  1. -Соја протеини, вештачки бои, ароми и конзерванси
  2. -Пченица
  3. -Не содржат ГМО ( генетски модифицирани организми)

Pet Shop Mona локација / контакт: https://mona.mk/contact/

Belcando 1кг (мерена)
500,00 ден
Belcando 12.5кг (вреќа)
7.500,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категории: ,