Гел за ладење за куче

560,00 ден 480,00 ден
-14%

Гел за ладење за куче, Stay fresh collar, помага да се спречи топлотен удар и проблеми поврзани со топлина.

за оние кои уживаат во долгата прошетка со своето куче

  • Може да се замрзне
  • Издржлив
  • Нетоксичен
  • Големина 46-56 см

Pet Shop Mona локација / контакт: https://mona.mk/contact/

5 на залиха