Кеке комплит 3-вкуса, 2кг

850,00 ден 640,00 ден
-25%

Комплетна храна за мачки, живина-риба-зеленчук ( 2кг)

  • Рецепт со повеќе вкусови
  • без додадена сол
  • Со Омега 3 и Омега 6
  • 100% благосостојба

Рецептот со повеќе вкусови на Kekè е погоден дури и за најпребирливите мачки, од 6 месечна возраст. Оваа диета е формирана за да обезбеди хранливи материи со висока биолошка вредност, обезбедувајќи оптимален раст и одржување на сите раси на мачки. Вкусните киболчиња содржат месо, риба, зеленчук, омега 3 и омега 6 масни киселини и есенцијални амино киселини како што се таурин, лизин и метионин. Рецептот со повеќе вкусови на Кеке е диета полна со вкус.

14 на залиха

Категорија: