Коска од сушена говедска кожа, Л

290,00 ден

Овој јазол за џвакање е и вистински деликатес за вашето куче. Бидејќи висококвалитетните ДЕЛИ ЏАВАЊА направени од сушена говедска кожа се цврсто обвиткани во чисто пилешко! Бидејќи вкусната закуска содржи малку маснотии и ги тренира мускулите за џвакање, таа е идеална како здрав додаток на секојдневната храна.

  • Направено од чиста сурова кожа, со пилешко
  • Иновативна технологија на завиткување за екстра долга забава со џвакање
  • Без вештачки засилувачи на вкус
  • Без бои, без супстанци за конзерванси
  • Идеален за големи кучиња, големина L
  • Помалку од 4% масти

Произведено во Германија

Повеќе инфо:https://shop.vitakraft.de/deli-chews-kauknoten-mit-huhn-l.html

5 на залиха

Категорија: