Мали Кучиња – говедска кожа со нане

340,00 ден

Мали кученца – говедска кожа co нане. Тие се и вистински деликатес за вашето куче.

DELI CHEWS џвакањата направени од сушена говедска кожа! Вкусните јазли за џвакање содржат малку маснотии, а исто така ги тренираат мускулите за џвакање, тие се идеални како здрав додаток на секојдневната храна.

  • Направено од чиста сурова кожа
  • Со нане за звеш здив
  • Помалку од 4% масти
  • Без бои, без супстанци за конзерванси
  • 8 парчиња
  • Идеален за мали кучиња

Производ на Vitakraft-Германија

Категорија: