Пластичен кревет за кучиња Dido 65

2.850,00 ден 2.500,00 ден
-12%

Пластичен кревет за кучиња кој дава цврста потпора со високи страни. Одлично за кучиња кои сакаат да се чувствуваат удобно и да имаат свое катче. Лесно се чисти со вода. Издржлив и функционален. Вентилираната основа.

  • цврст пластичен кревет за кучиња
  • нетоксичен полипропилен
  • перфорирано дно за максимална циркулација на воздухот
  • издржлив и функционален.
  • лесно се чисти

Достапен во повеќе бои и големини

Креветче од нетоксичен полипропилен со пет големини во зависност од големината на вашето домашно милениче, долен дел со отвори за вентилација и стапала што не се лизгаат, за да се одржи креветот на место. Елегантната форма му овозможува на миленичето да се опушти во удобна положба.

Повеќе инфо: https://www2.imac.it/catalogo/it/gatti/lettini-per-gatti/dido/

Pet Shop Mona локација / контакт: https://mona.mk/contact/

5 на залиха