Сет топка и коска со TRP гума

1.350,00 ден 980,00 ден
-27%

Сет топка и коска со TRP гума (термопластична гума)

  • екстра силна играчка

Материјал: Термопластичната гума (TPR) е мешавина на материјали, како што се пластика и гума. Силна и еластична

Произведено од Imac – Италија

10 на залиха