Транспортерка за мачка или мало куче Linus Italy

2.400,00 ден 1.900,00 ден
-21%

Транспортерка за маче или мало куче (до 10кг) Linus со елегантен дизајн, му нуди на вашето домашно милениче максимална удобност и за долги патувања. Погоден за мачки и мали кучиња, изработен е од отпорна нетоксична пластика. Благодарение на отворите за вентилација на покривот и на задната страна и металната врата на решетка, се обезбедува рециркулација на воздухот..

  • направени со тврда квалитетна пластика
  • елегантен дизајн, нетоксична пластика
  • отворите за вентилација

димензии  50 x 32 x 34.5 cm, Достапен е во пет модерни бои.

Производител: Imac – Italy

Повеќе инфо:https://www2.imac.it/catalogo/it/gatti/trasportini-per-gatti/linus/

5 на залиха