Четка 2 во 1

500,00 ден

Двојна мазна четка за негување кучиња и мачки. Со дрвена рачка, од една страна е обезбедена со влакна, од друга со мали тенки метални забци. Совршено за отплеткување на различни типови влакна.

  • 2 во 1 четка / чешел

Повеќе инфо: https://www.recordpets.com/en/cardatori/628-double-slicker-brush-8011391568606?fast_search=fs#hos-description-product

10 на залиха